2012 En Çok Dinlenen En İyi Yabancı Şarkılar Listesi Klip İzle Dinle İndir


2012’de tüm dünyada insanların en çok dinlediği en iyi yabancı şarkılar listesi aşağıda verilmiştir. Bu liste youtube.com sitesi üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda insanların en çok sevdiği yabancı şarkılar ile oluşturulmuştur. Tabiki en çok beğenilen ve en çok dinlenen şarkıları anlamamız için youtube kanalındaki video klibin izlenme oranı başlıca kriterimizdir.

En çok sevilen, en hit, en çok dinlenen, en iyi ve en popüler şarkılar, müzikler ve klipleri sizin için derlemek istedik. Yakın zamanda verilen Grammy ödülleri ile müzik piyasası bir hayli canlanmış ve özellikle Adele, güçlü sesi ve anlam yüklü şarkıları ile Katy Perry, Taylor Swift, Nicki Minaj gibi popüler şarkıcılar geride bırakmıştı. Listelerde “Adele etkisi”nin devam ettiğini söyleyebiliriz. Youtube ait müzik kanalından seçtiğimiz ve  en çok dinlenen şarkı ve şarkıcılarından oluşan listeyi ise aşağıda bulabilirsiniz.

2012 En Popüler En Çok Dinlenen En İyi ve Hit Yabancı Şarkılar

1. Adele – Someone Like You

2. LMFAO – Sexy and I Know It

3. Adele Rolling in the Deep


4. Rihanna – We Found Love

5. LMFAO – Party Rock Anthem

6. Michel Teló – Ai Se Eu Te Pego

7. Lady Gaga – Marry the Night

8. Pitbull & Marc Anthony – Rain Over Me

9. Justin Bieber- Mistletoe


Yukarıda en çok dinlenen ve klipleri en çok izlenen şarkıların ve şarkıcıların listesini sizlerle sunduk. Fakat hepsi bu kadarla sınırlı değil. Diğer müzik listelerimiz ve şarkı sıralamaları için aşağıdaki benzer yazılar bölümümüze göz atmanızı öneririz.

paylaş:

Yorum

  1. hepsi çok güzel ama son berbat 2 süper 😀 keşke danza kudura da olsaydı

  2. bence hepsinden en iyisi rihanna onu cok seviyorum rihannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Yorum Yap