2012 Dünyanın en güzel duvar kağıtları, en iyi duvar kağıdı fotoğrafları resimleri

 2012 Dünyanın en güzel duvar kağıtları, en iyi duvar kağıdı fotoğrafları resimleri

Dünyanın En Güzel Mekanları (Duvar Kağıtları – City Wallpapers)

Şehir Duvar Kağıtları - City Wallpapers

Dünyanın en güzel mekanlarının ve görülmeye değer en güzel yapıtlarının yer aldığı duvar kağıtları.  Hepsi birbirinden güzel ve kaliteli resimler. İsterseniz masaüstüne duvar kağıdı yapın , istersen photoshop çalışmalarınızda arka plan olarak kullanın , istersenizde çerçeveletip odanıza asın…  32 adet , 1600x1200px boyutlarında duvar kağıtları…

Download – İndir

32 Wallpapers – 15,78 Mb

Dünyanın En Güzel Yapıları (Duvar Kağıtları – City Wallpapers)

En güzel yapıtlar ve binalar- City Wallpapers

Dünyanın en güzel yapıları ve görülmeye değer mekanlarının resimleri. Tac Mahal’den Eyfel kulesine birçok tarihi ve görkemli yapıt resimleri. İster duvar kağıdı olarak kullanın , isterseniz arkaplan olarak kullanın. 40 adet , 1920x1080px boyutlarında duvar kağıdı… English : City Wallpapers … (Taj Mahal , Eiffel Tower , Dubai-The Burj Al Arab Hotel and more) 40 pictures, 1920x1080px…

Download – İndir

40 Wallpapers – 40 Mb

 

Click this bar to view the – image.


World wonder- Wallpapers Dünyanın en iyi duvar kagıtları
1920×1200.355 jpg 240 mb

Arkadaşlar bunlar dünyanın dört bir yerinden sizler için seçtigim çok güzel yüksek çözünürlükteki
HD resimler Güle güle kullanın.

http://rapidshare.com/files/31771994…NDER.part1.rar
http://rapidshare.com/files/31773254…NDER.part2.rar

 

Tüm resmi görmek için tıklayın

Tüm resmi görmek için tıklayın

 

Çağdaş sanatçılardan en iyi duvar kağıtları! İndir bilgileri

deviantART.com ve benzeri sanat paylaşım ağlarında birbirinden yetenekli sanatçılar eserlerini sergiliyorlar. CHIP Download bu özel dosyada bu sitelerde yer alan en yetenekli 50 sanatçının eserlerini bir araya getirdi.

 

Özel dosya: Çağdaş sanatçılardan en iyi duvar kağıtları!

Masaüstünüzü bilgisayar dünyasının çağdaş sanatçılarını eserleri ile şenlendirmek ister misiniz? Eğer bu soruya yanıtınız “evet” ise fantezi dünyalarından görüntülerden mükemmel foto modellere, gerçeküstü mekanlardan matrix benzeri dünyalara kadar uzanan geniş bir yelpaze içerisinde sizin için hazırladığımız özel duvar kağıdı dosyasına mutlaka bir göz atın!

 

Özel dosya: Çağdaş sanatçılardan en iyi duvar kağıtları!

CHIP Download tarafından hazırlanan bu özel dosyada dijital dünyadaki resim sanatının en yetenekli temsilcilerinin en güzel eserlerini bir arada bulacaksınız!

 

Download.CHIP.eu bu tanıtım yazısı ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Kullanacağınız yazılımları yasal çerçeve içerisinde kullanmaya özen gösteriniz. Bunun dışındaki hiç bir kullanım tarzı Download.CHIP.eu  tarafından hiç bir şekilde desteklenmemektedir.

 

paylaş:

Yorum Yap