2012 Bütün Stardoll Hileleri Burada

en son çıkan stardoll hileleri nelerdir, en iyi stardoll hilesi, kesin çalışan hileler, en güzel stardoll hileleri hangisi, çalışan işe yarayan garantili stardoll hilesi, stardoll bedava sınırsız elbise hilesi, kıyafet hileleri, en güzel kostüm hilesi, stardoll ücretsiz elbise giysi hileleri, stardoll bedava ruj hilesi, ücretsiz ruj hileleri, stardoll maniküer pedikür güzellik cilt bakımı hileleri, stardoll saç modeli modası hilesi
Stardoll Bedava Elbise Alma


Bedava uzaylı elbisesi kostümü almak için önce http://unblocker.biz/ veyahttp://goproxing adresine gidin. Oradaki boşluğa http://www.stardoll.com/tr/ yazın ve üye girişi yapın.İlk yazdığımız adresi silip bu sefer http://www.stardoll.com/tr/do/campaing/xboxuk.php?glow=1 yazıyoruz. Ardından bu bedava sizindir.


Stardoll bedava beyaz elbise almak için http://ampa.openit.gr/ adresinden http://www.stardoll.com/tr/contest/view.php?id=1844 gidin ve üye girişi yapın ardından sayfa yüklenince sonra yarışmaya sallama katılın yunanistandan gelen bu elbise sizindir…


Stardoll bedava elbise 2012 almak içinhttp://www.stardoll.com/tr/campaigns/asda_aut11/giveItems.php adresine gidin. Çıkan sayfadan üyelik girişi yapın ardından bedava suitinizdedir.

Stardoll Bedava Ruj

Stardoll Bedava Ruj 2012

Stardollda bedava ruj aslında eski bir bedava ama hala geçerli. Daha önce alanlara gelmeyebilir.
Bu bedava rujumuz için önce Free Web Proxy | Anonymous Proxy | Unblock Facebook – Turbo Proxy adresine gidin. Ordaki boşluğa http://www.stardoll.com/tr/campaigns/sharpay_us/ yazın ve Üye girişi yapın.Güzellik salonunda sizi bekliyor.

paylaş:

Yorum

Yorum Yap