10 Parmak İndir, On Parmak Programı Türkçe Bedava Yükle Ücretsiz Download

10 Parmak İndir, On Parmak Programı Türkçe Bedava Yükle Ücretsiz Download

10 Parmak indir,inndir,download

İşte 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir program . Acemi ,orta ,ileri düzey kullanıcılar için olarak 3 kademi mevcut . Q ve F klavye olarakda ayarlana bilme özellide var.

Boyut:1MB – Ücretsiz (Freeware)-Türkçe

10 parmak indirmek için tıklayınız.

10 Parmak Klavye Yazma Programı (Ücretsiz On Parmak Türkçe İndir)

ON PARMAK KLAVYE

On Parmak klavye yazı yazmak isteyenler için güzel, kullanışlı ve ücretsiz bir program. 3 seviyesi bulunmakta. Bunlar: acemi, iyi ve profesyonel..

Q yada F klavye olarak çalışmak istediğiniz ortamı seçebiliyorsunuz.

Programı indirdikten sonra çalıştırıp, karşınıza çıkacak penceredeki “Unzip” e basınız! Bilgisayarınızdaki C sürücüsüne kurulum klasörü gelecektir. Klasörün içinde bulunan “Setup” dosyasına çift tıklayarak programı kurabilirsiniz.

BURADAN indirebilirsiniz. (1 Mb)

On Parmak indir (Türkçe Bedava)

– Klavyede hızlı olmak isteyenlerin artık arayıpta bulamadığı 10 parmak sizlerle. Daha hızlı ve düzenli yazmayı öğreten on parmakta dersleri geçtikçe istediğiniz seviyeye ulaşacaksınz 10 parmak klavye kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir program. Acemi, iyi ve profesyonel olarak 3 kademe var. Q veya F klavye olarak ayarlanabilir.

indirdikten sonra onparmak.exe yazan dosyaya çift tıklayıp kuruluma başlayacaksınız. İlk önce sizden isminin sorucak yazıcaksınız. Sonrasında ise nereye kurulacağı gelcek ileri diyip hangi klavye türünde kullanacagınızı soracak. Q ve F klavyeden hangisini kullanıyorsanız onu seçip kurulumu bitireceksiz. Kurduktan sonra Başlat > Programlar > 10 Parmak seçeneğinden programı açabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.


Keyword : on parmak indir f klavye, on parmak indir tam indir, on parmak yükle, on parmak indir down, on parmak pc indir, on parmak bedava indir

Onparmak Türkçe Program İndir

Onparmak

Onparmak yazılımı kullanıcılarına bilgisayar kullanımı sırasında yazı işlemleri ile ilgili fazla vakit geçirmesi gerekli kişilerin klavye kullanımını geliştirmek için hazırlanmış kaliteli grafik öznelerine sahip olan ücretli gelişmiş özelliklere sahip olan bir hızlı yazma geliştirme yazılımıdır. Yazılım kısa süre zarflarından kullanıcının çalışma sürelerine göre klavye kullanımında %60 seviyesine kadar ulaşan gelişimler göstererek kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran kaliteli bir öğretim yazılımı olarak dikkat çekmektedir. Yazılım İndirLine ekibimiz tarafından itina ile incelenerek virüs taramasından geçirilmiş ve ziyaretçilerimize sunulmuştur.

indirme linki için tıklayınız. (5 MB)

10 On Parmak programı indir, 10 On Parmak yükleme , 10 On Parmak – versiyon ve sürüm, download 10 On Parmak indirme

Programın adı : 10 On Parmak

TypingMaster Pro 7.0 10 parmak kullanımı kazanabilmek ve 10 parmak kullanımınızı daha da geliştirebilmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı programlardan birisidir.

Hem profesyonel hemde amatör kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış olan bu 10 parmak alıştırma programını her bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

Size gerekli alıştırma ve öğrenme ortamını hazırlayan bu program, 10 parmak klavye eğitiminin yanı sıra size birkaç eğlenceli sürpriz oyunlarda sunuyor. Hem eğitim alabilecek hem de eğlencenin tadına varacaksınız…

Süreli denemeleri kullanabilmek için programa profilinizi giriyor ve devamlı kendinizi test edebiliyorsunuz. Ayrıca test grafiklerinide istediğiniz an ayrıntılı olarak görebileceksiniz.

Programyukleindir.com daki 10 On Parmak adlı program hakkında bilgi yukarıda verilmiştir.

10 On Parmak programı hakkında daha fazla bilgiye sahip isterseniz sitenin “Arama” kısmında dilediğiniz programı yazıp Ara tuşuna basmanız yeterlidir.

Şayet 10 On Parmak programını beğenmediyseniz siteniz sağ üst tarafındaki “Kategoriler” kısmından dilediğiniz programı seçip indirebilirsiniz.

10 On Parmak programı ile ilgili gelişmeleri takip etmek için sitemizi tekrar ziyaret edin. iyi indirmeler !

10 On Parmak programı indir, 10 On Parmak yükleme , 10 On Parmak – versiyon ve sürüm, download 10 On Parmak indirme

10 On Parmak Programını indir

Kiran’s Typing Tutor 1.0 on parmak programı

Kiran’s Typing Tutor klavye kullanımınızı hızlandırabilmeniz ve test edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Özellikleri: • Başlangıç seviyesinde temel dersler içermektedir. • Yazma testleri çok gelişmiştir ve bilimsel dizayn edilmiştir. • 500’den fazla ders ve test içermektedir. • Parmaklarınızı doğru yerlere yerleştirebilmenizi öğretmektedir. • Doğruluk ve yazılmış kelime sonuçlarını test sonucunda bildirmektedir. • Yazma hızınızı, hangi harflerde hata yaptığınızı size grafiksel olarak gösterir. • Çocukların da kullanabilmesi için yaşlarını uygun bir modül içermektedir. • Yazma alışkanlığını eğlenceli kılmak için oyun oynatarak da öğretmektedir.

http://www.squeeples.com/kiran/kktt.exe

paylaş:

Yorum Yap