0 facebook kaldırıldımı, 0 facebook kalktı, ücretlendirildi mi vodafone avea

Etiketler: 0 facebook kaldırılıyor, 0 facebook kaldırıldı, 0 facebook kalktı mı, 0 facebook, 0 facebook kaldırıldı mı, 0 facebook ücretlendirildi mi, vodafone 0 facebook, vodafone 0 facebook neden ücretlendirildi, 0 facebook kalktımı, avea 0 facebook kalktımı, 0 facebook neden ücretlendirildi, 0 facebook vodafone, facebook ücretlendirilecek, ofacebook kalktı mı, aveadan 0 facebook kaldırıldı mı, facebook0 kalktı, bedava facebook kalktı mı, facebook ücretlendirilecek mi

0.facebook.com hizmeti ücretlendiriliyor !

Facebook kullanıcıları 0.facebook.com adresi üzerinden hesaplarına 19 Mayıs 2010 tarihinden beridir ücretsiz olarak ulaşabiliyor, facebook’un bazı özelliklerini ücretsiz olarak kullanabiliyorlar. Türkiye’deki 3 büyük operatörün desteğiyle gerçekleşen bedava facebook uygulaması, çok kısa bir süre sonra ücretli hale gelebilir.

Operatörler’in yeni bir kampanya düzenlememesi yada kampanya sürelerini uzatmaması halinde, Türkiye’den mobil olarak ücretsiz facebook’a giren milyonlarca kullanıcıyı kötü bir süpriz bekliyor.

Vodafone’un resmi sitesinde yer alan bilgilere göre 0.facebook.com hizmetinin süresi 30 Aralık’ta son buluyor. Turkcell’in sitesine göz attığımızda ise ücretsiz facebook servisinin süresi 30 Eylül 2011 tarihinde dolduğu belirtiliyor. Yaklaşık 1 aydır süresi dolmuş olan kampanya üzerine çalışma başlatmayan operatörün bu davranışı, 0.facebook.com adresinin muhtemelen yılbaşından itibaren ücretli hale getirileceğinin bir göstergesi gibi.

paylaş:

Yorum Yap